„W moim prywatnym rankingu 2 miejsce tuż za Sapkowskim.”

-Najtmer

RSS
Login
Hasło

Zapamiętaj mnie
Kliknij tu by się zarejestrować
Zapominałeś hasła?
Szukaj:
Odwiedź WwW.AnkurThakur.iN więcej na Addons
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Komentarze do opowiadań
Enigma
Żeby nie zaśmiecać wątku z opowiadaniami, tutaj komentujemy Smile
I od razu zacznę- autor opowiadania nr 2 proszony o sprecyzowanie czy podpisać go nickiem czy pełnymi danymi osobowymi Wink

[Brzuzka]: Usunięto spam, wszystkie opowiadanie trafia na forum, ale najpierw sprawdzamy czy są zgodne z regulaminem, sprawdzamy także czy zostały napisane w naszym ojczystym języku xD Tak, więc proszę nie nękać admina niepotrzebnymi pytaniami.
Edytowane przez Brzuzka dnia 11-12-2011 23:21

ZmoR
Coś cicho w tym wątku. To ja coś dodam od siebie. Podoba mi się opowiadanie numer jeden jako całokształt twórczości (język, forma i pomysł). ale wizja Kostucha i Mordimera w opowiadaniu nr 8, którzy palą na placu głównym Mikołaja i inkwizytora śpiewając do tego kolędę, rozbawiła mnie do łezGrin Mega plus! Hmmm... w sumie to w każdym coś mi się spodobało. Tak trzymać, pozdrawiam.

thelastone
Popieram! ROTFL opowiadanie nr 8 o paleniu Mikołaja przez Kostucha i Mordimera świetne. stary nie wiem co brałeś ale się podziel Grin

Brzuzka
Wszystkie nadesłane prace sa juz opublikowane na stronie, oczywiście dalej czekamy na wasze zgłoszenia!

Galeane
Głosuje na opowiadanie nr 8, jak nic .! Grin

DarkKnight
Witam. Większość opowiadań jest całkiem sympatyczna. Część taka sobie, ale ważne, że każdy próbuje.
Osobiście jestem za opowiadaniem numer 8 autora: k_e_m. Przypadło mi ono najbardziej do gustu.
Pozdrawiam serdecznie.

filash
W ogóle świetny pomysł z tym konkursem, brawo dział administracji Smile
Tak bywa. Człek dziś się weseli, jutro robali żrą go w grobie...

Fiannr
Hej. Mam pytanie. Kiedy pojawią się wszystkie opowiadania i możliwość głosu? Bo dziś już 20, a swojego zgłoszenia 2 dni temu wysłanego nie widzę. Mam się martwic czy to standardowa procedura tyle zajmuje?

ja1978kostuch
Standard. Na bank jak nie dziś to jutro dodadzą. Co do głosowania, to chyba po to powstał ten temat. Takk mi się bynajmniej zdaje.

Essencja Poczciwa
Nie chcę się czepiać ale słowo "bynajmniej" oznacza wzmocnione przeczenie, nie jest bynajmniej synonimem słowa "przynajmniej", którego zapewne chciałeś użyć. Radzę zawczasu sprawdzić w google, cóż oznacza dziwne słowo, którego mamy zamiar użyć - tak, by uniknąć kompromitacji.

I nie uważam również, coby wątek miał być formą głosowania. Byłoby bezsensem wybieranie najlepszego opowiadania, zaledwie spośród części prac.

Dzień dobry Cool
Idiota, gdy zrobi głupstwo, zawsze potem tłumaczy, że było to jego obowiązkiem.

Essencja Poczciwa
Szkoda, że prace można nadsyłać tylko do dzisiaj. <ubolewanie>
Idiota, gdy zrobi głupstwo, zawsze potem tłumaczy, że było to jego obowiązkiem.

ja1978kostuch
Dobra oberwało mi się ;D A chciałem poszpanować!

Misza
Fajnie , fajnie ALE.. mam prośbę do organizatorów aby trzymali się wytyczonej ścieżki- i banowali opowiadania/albo nie umieszczali tych nie zgodnych z regulaminem- chodzi tu o tez przekroczonym limitem słów!

zacytuję organizatora:
"...A traktuje poważnie bo ludzie wyprówają sobie flaki zeby napisać 3600.."

Bądźmy fair w stosunku do tych uczestników którzy trzymali się zasad i do tych którzy zostali zbanowani. Żeby nie być gołosłownym:

np:

Opowiadanie 1- znaki ze spacjami- 4890 (bez spacji 4174)
Opowiadanie 2- znaki ze spacjami- 4246 (bez spacji 3622)
Opowiadanie 3- znaki ze spacjami- 4210 (bez spacji 3574)
Opowiadanie 16- znaki ze spacjami- 4570 (bez spacji 3851)
przy limicie 3600 max ( ZE SPACJAMI)
...

Nie chodzi tu o czepianie ale bądźmy uczciwi Panie i Panowie Smile
Edytowane przez Misza dnia 20-12-2011 23:31

Brzuzka
Czekamy na poprawione wersje niektórych opowiadań. Do końca terminu nadsyłania prac - rozpoczęcia głosowania wszystko będzie poprawione i wstawione. Proszę o nie wysyłanie 100 tyś mail z ponownym zgłoszeniem " bo moje opowiadanie się nie pojawiło, a mamusia powiedziała, że to zły znak <chlip chlip> "
Bądźmy dorośli Smile Chociaż co poniektórzy.
Pozdrawiam
Admin

Ziomek
Te opowiadania, które zdyskwalifikowałeś Brzuzka maja dużo ponad, a jak będzie tak z 200 słów więcej ? Bo myślałem że można 3800.

Brzuzka
a ja myślałem, że opłaciłem rachunki za prąd i wodę. Niestety jutro bedę musiał biec na pocztę Smile
masz czas do 24 żeby naprawić swój błąd Smile

Ziomek
Brzuzka a nie zapomniałeś o jednym opowiadaniu ?

Dave
Do kiedy można oddawać głosy w ankiecie?

Brzuzka
do 31 grudnia

Dave
OK. Brzuzka byłbym wdzięczny gdybyś poprawił błąd w nazwisku przy moim opowiadaniu. Powinno być "a", a nie "o" Smile

Przejdź do forum: